Nietypowy podpis?

sugestie, uwagi propozycje odnośnie funkcjonowania forum

Nietypowy podpis?

Nowy postprzez Cyfrowy Baron » poniedziaÅ‚ek, 12 stycznia 2009, 17:30

Jak zapewne zauważyłeś, mój podpis jest dość nietypowy, jest to skrypt Java i jako użytkownik nie możesz wstawić sobie takiego podpisu, gdyż forum obsługuje tylko BBCode, a nie obsługuje HTML
Jeżeli chcesz mieć własny podpis w HTML, przyślij mi jego kod w HTML, utworzę specjalnie dla ciebie BBCode dla tego podpisu, następnie w panelu użytkownika w miejsce podpisu wprowadzisz ten BBCode i gotowe, masz nietypowy podpis.
Każdy taki podpis będę weryfikował, więc nie przysyłaj reklam, ewentualnie reklamy są dostępne na zasadzie wzajemności.
Avatar użytkownika
Cyfrowy Baron
Administrator
Administrator
 
Posty: 4716
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 15:17
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 442
System operacyjny: Windows 7 x64 SP1
Kompilator: Embarcadero RAD Studio XE2
C++ Builder XE2 Update 4
SKYPE: cyfbar
Gadu Gadu: 0
    NieznanyNieznana

Re: Nietypowy podpis?

Nowy postprzez wargo » piÄ…tek, 16 stycznia 2009, 14:13

A nie będą kopiować takich tagów?
Avatar użytkownika
wargo
Mądrosław
Mądrosław
 
Posty: 389
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 16:44
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 3
System operacyjny: Windows 7
Kompilator: C++ Builder 6 Personal
Gadu Gadu: 6259515
    NieznanyNieznana

Re: Nietypowy podpis?

Nowy postprzez Cyfrowy Baron » sobota, 17 stycznia 2009, 13:38

BBCode mogę umieszczać jako niewidoczne, jak np. BBCode mojego podpisu.
Często używam BBCode [ notatka][ /notatka], który nie jest kodem widocznym, ale może być stosowany jeżeli się go zna.
Avatar użytkownika
Cyfrowy Baron
Administrator
Administrator
 
Posty: 4716
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 15:17
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 442
System operacyjny: Windows 7 x64 SP1
Kompilator: Embarcadero RAD Studio XE2
C++ Builder XE2 Update 4
SKYPE: cyfbar
Gadu Gadu: 0
    NieznanyNieznana

Re: Nietypowy podpis?

Nowy postprzez wargo » sobota, 17 stycznia 2009, 17:42

Przykład na napisanie tagu bbcode bez przetwarzania ale bez spacji:

[quote]
BBCode
[/quote]
Avatar użytkownika
wargo
Mądrosław
Mądrosław
 
Posty: 389
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 16:44
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 3
System operacyjny: Windows 7
Kompilator: C++ Builder 6 Personal
Gadu Gadu: 6259515
    NieznanyNieznana

Re: Nietypowy podpis?

Nowy postprzez kinio » poniedziaÅ‚ek, 30 marca 2009, 21:05

A czemu zastosowałeś skrypt żeby mieć taki podpis nie wystarczy sam html?
Ja nie widzę żadnej niezwykłości w tym podpisie - możesz mi ją w dwóch słowach przedstawić?!
i powiedzieć dlaczego musiałeś aż skrypt wykorzystać?
If a machine is expected to be infallible, it cannot also be intelligent.
-- A.Turing
Avatar użytkownika
kinio
Homos antropiczny
Homos antropiczny
 
Posty: 67
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lipca 2008, 08:51
PodziÄ™kowaÅ‚ : 0
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 0
    NieznanyNieznana

Re: Nietypowy podpis?

Nowy postprzez Cyfrowy Baron » Å›roda, 1 kwietnia 2009, 13:03

W podpisie można używać tylko znaczników BBCode, phpBB (to forum) nie dopuszcza HTML w podpisie, a ja nie nam się na PHP, więc nie jestem w stanie przerobić kodu, tak by można było w podpisie używać HTML.
Mogę jednak tworzyć własne znaczniki BBCode, wtedy tworzę nowy znacznik wg. załączonego wzoru i podłączam do niego kod HTML, w ten sposób wstawiając tylko pojedynczy znacznik BBCode można wstawić kod HTML. Wykonanie tej operacji jest możliwe tylko w panelu administracyjnym.
Avatar użytkownika
Cyfrowy Baron
Administrator
Administrator
 
Posty: 4716
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 15:17
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 442
System operacyjny: Windows 7 x64 SP1
Kompilator: Embarcadero RAD Studio XE2
C++ Builder XE2 Update 4
SKYPE: cyfbar
Gadu Gadu: 0
    NieznanyNieznana


Powrót do Portal

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości