Jak zapewne zauważyłeś, mój podpis jest dość nietypowy, jest to skrypt Java i jako użytkownik nie możesz wstawić sobie takiego podpisu, gdyż forum obsługuje tylko BBCode, a nie obsługuje HTML
Jeżeli chcesz mieć własny podpis w HTML, przyślij mi jego kod w HTML, utworzę specjalnie dla ciebie BBCode dla tego podpisu, następnie w panelu użytkownika w miejsce podpisu wprowadzisz ten BBCode i gotowe, masz nietypowy podpis.
Każdy taki podpis będę weryfikował, więc nie przysyłaj reklam, ewentualnie reklamy są dostępne na zasadzie wzajemności.




