Witam,
Skończyłem już pisanie prostego komunikatora internetowego. Chciałbym jednak, żeby każdy użytkownik (z każdego komputera) mógł połączyć się z moim serwerem, a nie tylko ja sam. Jak to zrobić?


Komunikator sieciowy znajdziesz właśnie opis takiego łączenia.

sieć - internet
sprawdzanie zewnętrznego adresu IP.

z jakiegoÅ› innego serwera w sieci
Klient nie widzi serwera na tym IP



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość