Witam,
Zna ktoś może jakiś sposób na wstawienie daty i godziny kompilacji programu ?? Słyszałem kiedyś, że jest do tego jakieś makro specjalne ?? swoją drogą. Czy z akutalną wersją programu jest tak samo ??
Pozdrawiam.





Powrót do Ogólne problemy z programowaniem
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości