przez Cyfrowy Baron » wtorek, 12 sierpnia 2008, 09:01
Wpisując ten kod wyłączyłeś po prostu wysyłanie komunikatów o błędach, co nie oznacza, że błędy się nie pojawiają, lecz że program nie powiadamia o błędach.
Co do kursu, to ja już korzystam ze środowiska Borland Developer Studio 2006 i tutaj zasadniczo nie ma socketów, chociaż mogę je sobie doinstalować, to mam jednak inne lepsze biblioteki zastępujące sockety.
Być może kiedyś bliżej się temu przyjrzę, lecz to zagadnienie (aplikacje sieciowe) nie szczególnie mnie interesuje.