Czy mozna by bylo utworzyc rodzdzial zawierajacy posty z zakresu baz danych? Na forum pojawiaja sie tematy zwiazane z kontrolkami do obslugi baz takich jak BDGrid itp., czy tez samymi polaczeniami z baza. Niekiedy po przeszukaniu forum pojawia sie zbyt wiele postów i przegladniecie ich zajmuje chwile. Tak sobie pomyslalem, ze taki dzial bylby po prostu fajny i pomocny
Pozdrawiam.



