Dzial 'BAZY DANYCH'

sugestie, uwagi propozycje odnośnie funkcjonowania forum

Dzial 'BAZY DANYCH'

Nowy postprzez miko » poniedziaÅ‚ek, 18 maja 2009, 16:53

Mam male pytanie do administratora tego serwisu.
Czy mozna by bylo utworzyc rodzdzial zawierajacy posty z zakresu baz danych? Na forum pojawiaja sie tematy zwiazane z kontrolkami do obslugi baz takich jak BDGrid itp., czy tez samymi polaczeniami z baza. Niekiedy po przeszukaniu forum pojawia sie zbyt wiele postów i przegladniecie ich zajmuje chwile. Tak sobie pomyslalem, ze taki dzial bylby po prostu fajny i pomocny :)
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
miko
Bladawiec
Bladawiec
 
Posty: 29
Dołączył(a): poniedziałek, 30 marca 2009, 12:11
PodziÄ™kowaÅ‚ : 1
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 0
    NieznanyNieznana

Re: Dzial 'BAZY DANYCH'

Nowy postprzez Cyfrowy Baron » wtorek, 19 maja 2009, 17:07

Utworzono.
Avatar użytkownika
Cyfrowy Baron
Administrator
Administrator
 
Posty: 4716
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 15:17
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 442
System operacyjny: Windows 7 x64 SP1
Kompilator: Embarcadero RAD Studio XE2
C++ Builder XE2 Update 4
SKYPE: cyfbar
Gadu Gadu: 0
    NieznanyNieznana


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Portal

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości