Jeżeli któryś z uzytkownikow jest dobrym grafikiem proponował bym przygotowanie sygnaturki reklamującej to forum, podjerzewam że sporo użytkowników by sie pokazało.
Pozdrawiam.

Koziol napisał(a):J podjerzewam że sporo użytkowników by sie pokazało.
Pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości