Turbo C++

problemy zwiÄ…zane z oprogramowaniem wszelkiego rodzaju.

Turbo C++

Nowy postprzez Michalos » sobota, 3 stycznia 2009, 15:09

Witam!

Pojawił się problem przy instalacji Turbo C++, brakuje NET Frameworka 1.1, ale jak próbuje go zainstalować to pojawia się informacja, że "[...]dotnetfx.exe nie jest prawidłową aplikacją Win32" - ściągałem ze strony MS. Poniżej wklejam jaki błąd pojawia się przy instalacji Turbo C++(ściągałem z codegear).

Obrazek
Avatar użytkownika
Michalos
Bladawiec
Bladawiec
 
Posty: 35
Dołączył(a): niedziela, 19 października 2008, 11:45
PodziÄ™kowaÅ‚ : 1
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 0
    NieznanyNieznana

Re: Turbo C++

Nowy postprzez Cyfrowy Baron » sobota, 3 stycznia 2009, 15:42

Zakładam, że korzystasz ze środowiska Windows XP 32bit.
Być może podczas ściągania NET Framework 1.1 nastąpił błąd i plik jest uszkodzony - to się czasami zdarza.
Spróbuj ściągnąć instalator z innego źródła. Najlepiej zainstaluj sobie od razu NET Framework 2 lub nawet wersję 3.
Do instalacji NET Framework 2 niezbędny jest chyba ServicePack 2.
Avatar użytkownika
Cyfrowy Baron
Administrator
Administrator
 
Posty: 4716
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 15:17
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 442
System operacyjny: Windows 7 x64 SP1
Kompilator: Embarcadero RAD Studio XE2
C++ Builder XE2 Update 4
SKYPE: cyfbar
Gadu Gadu: 0
    NieznanyNieznana

Re: Turbo C++

Nowy postprzez Michalos » sobota, 3 stycznia 2009, 17:00

Zainstalowalem .NET Frameworka 3.5 ( podczas instalacji wszystko OK, po instalacji restart) - komunikat nadal ten sam ;/
Avatar użytkownika
Michalos
Bladawiec
Bladawiec
 
Posty: 35
Dołączył(a): niedziela, 19 października 2008, 11:45
PodziÄ™kowaÅ‚ : 1
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 0
    NieznanyNieznana

Re: Turbo C++

Nowy postprzez Cyfrowy Baron » sobota, 3 stycznia 2009, 18:57

Najwyraźniej musisz zainstalować NET Framework 1.1.
Avatar użytkownika
Cyfrowy Baron
Administrator
Administrator
 
Posty: 4716
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 15:17
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 442
System operacyjny: Windows 7 x64 SP1
Kompilator: Embarcadero RAD Studio XE2
C++ Builder XE2 Update 4
SKYPE: cyfbar
Gadu Gadu: 0
    NieznanyNieznana

Re: Turbo C++

Nowy postprzez usermaw » poniedziaÅ‚ek, 5 stycznia 2009, 19:59

Haha, Baronie, nie Najwyraźniej, a na pewno.
Wlasnie te Frameworki maja to do siebie, ze jesli w ogole sa calkowicie zgodne wstecz, to jakby to powiedziec, nie "przedstawiaja" jak nalezy. Np wersja 3, nie "przedstawi sie" jako: 1 1.1 2 i 3.
Nie od dzis jest znany problem wersji Frameworka i zwiazany z tym problem instalacji oprogramowania, ktore ich wymaga.

Sam tez sie bujalem z instalacja Turbo Explorer C++
Avatar użytkownika
usermaw
Homos antropiczny
Homos antropiczny
 
Posty: 55
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2009, 20:43
PodziÄ™kowaÅ‚ : 2
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 0
    NieznanyNieznana


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Software

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości