Dzięki niemu znalazłem dużo potrzebnych mi rzeczy i będę(i każdy inny) mógł pisać programy i rozwiązywać problemy.
Mam nadzieję że serwis będzie się bardziej rozwijał



riddyk napisał(a):Strona jest bardzo dobra przy nauce programowania. Ja o stronie dowiedziałem się od prowadzącego zajęcia z programowania.
riddyk napisał(a):Jeśli strona zgromadzi pewną ilość użytkowników bardziej doświadczonych, to zyska popularność. Przydała by się większa promocja serwisu.


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości