Witam,
Mam pytanko, z czego można skorzystac by móc się łączyć z mysql 5. Do tej pory próbowałem z dbexpress lecz on obsługuje do 3.23.49. Więc mam pytanko za pomocą czego można korzystać w bcb 6.0 do pracy z bazą mysql wersja 5. Wcześniej łączyłem się z bazą przez strone (za pomocą bib. wininet.dll) , lecz to jest sposób na okrężną drogą. Z góry wielkie dzięki za pomoc.


