Połączenie z MYSQL

problemy z tworzeniem programów do obsługi sieci, internetu, e-mail itp..

Połączenie z MYSQL

Nowy postprzez Mietek » poniedziaÅ‚ek, 8 grudnia 2008, 23:46

Witam,

Mam pytanko, z czego można skorzystac by móc się łączyć z mysql 5. Do tej pory próbowałem z dbexpress lecz on obsługuje do 3.23.49. Więc mam pytanko za pomocą czego można korzystać w bcb 6.0 do pracy z bazą mysql wersja 5. Wcześniej łączyłem się z bazą przez strone (za pomocą bib. wininet.dll) , lecz to jest sposób na okrężną drogą. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Avatar użytkownika
Mietek
 
    NieznanyNieznana

Re: Połączenie z MYSQL

Nowy postprzez banita » wtorek, 9 grudnia 2008, 01:15

moze przez ADO i sterowniki ODBC?
Avatar użytkownika
banita
Kreacjusz
Kreacjusz
 
Posty: 283
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2008, 20:07
PodziÄ™kowaÅ‚ : 1
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 18
System operacyjny: Windows 7 Professional
Kompilator: C++Builder 2010 Update 5,
Delphi 2010 Update 5,
NetBeans 6.9(MinGw + Qt),
Visual Studio 2008 + Qt
Gadu Gadu: 0
    NieznanyNieznana


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Aplikacje sieciowe

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości