Pochwała

sugestie, uwagi propozycje odnośnie funkcjonowania forum

Pochwała

Nowy postprzez wargo » poniedziaÅ‚ek, 14 lipca 2008, 20:09

Strona cyfbar.republika.pl wraz z forum jest najlepszym serwisem na temat programowania w BCB w Polsce!
Dzięki niemu znalazłem dużo potrzebnych mi rzeczy i będę(i każdy inny) mógł pisać programy i rozwiązywać problemy.
Mam nadzieję że serwis będzie się bardziej rozwijał :)
Ostatnio edytowano czwartek, 26 lutego 2009, 22:19 przez wargo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wargo
Mądrosław
Mądrosław
 
Posty: 389
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 16:44
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 3
System operacyjny: Windows 7
Kompilator: C++ Builder 6 Personal
Gadu Gadu: 6259515
    NieznanyNieznana

Re: Pochwała

Nowy postprzez mati » poniedziaÅ‚ek, 14 lipca 2008, 20:42

Ja również dołączam się do pochwały, c++ troche znałem ale dzieki serwisowi znalazłem wiele ciekawych rozwiązań WinApi, respekt ! :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
mati
 
    NieznanyNieznana

Re: Pochwała

Nowy postprzez pit » wtorek, 15 lipca 2008, 07:04

I ja się dołączam się do pochwały.
Avatar użytkownika
pit
Bladawiec
Bladawiec
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lipca 2008, 05:53
PodziÄ™kowaÅ‚ : 0
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 0
    NieznanyNieznana

Re: Pochwała

Nowy postprzez Laik » Å›roda, 16 lipca 2008, 12:30

Ja także dołączam się do pochwały. Cyfrowy Baronie pochwała niesamowita dla Ciebie za to co robisz.
Avatar użytkownika
Laik
 
    NieznanyNieznana

Re: Pochwała

Nowy postprzez riddyk » Å›roda, 23 lipca 2008, 00:11

Witam, ja za każdym razem jak komuś pomagam, piszę projekt, czy szuka jakiś informacji odwołuję i polecam tej osobie tą stronę. Strona jest bardzo dobra przy nauce programowania. Ja o stronie dowiedziałem się od prowadzącego zajęcia z programowania.

Jeśli strona zgromadzi pewną ilość użytkowników bardziej doświadczonych, to zyska popularność. Przydała by się większa promocja serwisu.
google to twój przyjaciel, pielęgnuj tą przyjaźń, rozmawiajcie, zadawaj mu pytania, na pewno Cię nie zawiedzie.
Avatar użytkownika
riddyk
Bladawiec
Bladawiec
 
Posty: 20
Dołączył(a): niedziela, 20 lipca 2008, 17:27
Lokalizacja: Gliwice
PodziÄ™kowaÅ‚ : 0
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 0
    NieznanyNieznana

Re: Pochwała

Nowy postprzez wargo » Å›roda, 23 lipca 2008, 09:43

riddyk napisał(a):Strona jest bardzo dobra przy nauce programowania. Ja o stronie dowiedziałem się od prowadzącego zajęcia z programowania.

A ja z twojego podpisu tu ;D
riddyk napisał(a):Jeśli strona zgromadzi pewną ilość użytkowników bardziej doświadczonych, to zyska popularność. Przydała by się większa promocja serwisu.

I tak pewnie jest popularny, ledwo tydzień forum (czy 2) i juz 22 użytkowników ;P
Avatar użytkownika
wargo
Mądrosław
Mądrosław
 
Posty: 389
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 16:44
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 3
System operacyjny: Windows 7
Kompilator: C++ Builder 6 Personal
Gadu Gadu: 6259515
    NieznanyNieznana

Re: Pochwała

Nowy postprzez Cyfrowy Baron » Å›roda, 23 lipca 2008, 10:08

Forum istnieje dokładnie 8 dni (dziś: 23.07.2008).
Wakacje to martwy sezon, najwiÄ™kszÄ… popularnoÅ›ciÄ… serwis ► patrz serwis: Cyfrowy Baron cieszy siÄ™ w okresie przedmaturalnym.
Avatar użytkownika
Cyfrowy Baron
Administrator
Administrator
 
Posty: 4716
Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2008, 15:17
PodziÄ™kowaÅ‚ : 12
OtrzymaÅ‚ podziÄ™kowaÅ„: 442
System operacyjny: Windows 7 x64 SP1
Kompilator: Embarcadero RAD Studio XE2
C++ Builder XE2 Update 4
SKYPE: cyfbar
Gadu Gadu: 0
    NieznanyNieznana


Powrót do Portal

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość