Re: Problem z zapisem danych z klasy w tablicy
Ja, ale na kompie w pracy VS nawet się nie zainstaluje nie mówiąc o działaniu 
W domu na VS pracuje, tak jak mówiłeś.
W domu na VS pracuje, tak jak mówiłeś.
forum dyskusyjne o programowaniu
https://programuj.cal.pl/forum/