Witam,
Szukam komunikatów API które mi powiedzą, że
1. Kursor myszy wyszedł po za moją aplikację
2. Jakieś inne okno przykryło moją aplikację
Może ktoś wie jakie to są ??
Pozdrawiam,

Corvis napisał(a):1. Kursor myszy wyszedł po za moją aplikację






Powrót do Ogólne problemy z programowaniem
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości