



https://www.visualstudio.com/en-us/prod ... ty-vs.aspx


Jednakże mam wrażenie, że to Microsoft, ciągnie trochę na siłę wersję z C++, bo dla niego priorytetem z pewnością jest C#.
Jeśli chodzi o "czystość kodu" to jak uczy Latający Potwór Spaghetti "czystość jest ważna w przypadku wody pitnej"


polymorphism napisał(a):Jeśli chcesz pisać w czystym C++, to tutaj żadnych komponentów nie ma, bo to nie jest środowisko RAD dla tego języka.
lukagrom napisał(a):Co do tych komponentów wg mnie środowisko Visual Studio ma tego na pewno więcej.



Powrót do Ogólne problemy z programowaniem
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości