Opcje, zakładka Ogólne, pole wyboru o nazwie: Niedawno używane pliki, ale nie mogę gdyż opcja jest nieaktywna. Gdzie tkwi błąd?
Opcje, zakładka Ogólne, pole wyboru o nazwie: Niedawno używane pliki, ale nie mogę gdyż opcja jest nieaktywna. Gdzie tkwi błąd?
Uruchom wpisz polecenie: gpedit.msc - brak w Windows XP Home Edition.
Szablony administracyjne
Menu start i pasek zadań.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość