Witam!
Mam następujące pytanie w jaki sposób (o ile można) przenieść ustawienia środowisk C++Builder 2007 i/lub XE z jednego komputera na inny? Konkretnie chodzi mi po pierwsze o ustawienia typu Environment Options czy też Editor Options (zawierające np kolorowanie składni), po drugie o zapisane układy ekranów Desktop Layout (układ okienek środowiska). Oczywiście wszystko dotyczy tych samych systemów operacyjnych i środowisk Builder.
Chodzi o to, że jak skonfiguruję sobie Buildera do pracy na jednym PCcie to po instalacji na innym też chciałbym mieć np takie samo podświetlanie składni bez konieczności ustawiania wszystkich kolorów jak poprzednio. Taki zestaw konfiguracyjny mógłby być też przydatny np po zmianie komputera czy ponownej instalacji środowiska.




